Produkty:

Aktuality

28.08.2020

Virtuální CPE SmartNode (vSN)

společnosti Patton Electronics získal prestižní ocenění produkt roku 2020
25.05.2020

Pozvánka na webinář

Ve čtvrtek 4.6.2020 ve 13:00                  SN4740 High-Density FXS Gateway
01.04.2020

Pozvánka na webinář

Ve středu 29.4.2020 ve 14:00                  Virtual SmartNode

zobrazit všechny  

Promoakce

Platnost do: 19.12.2020

Produkty PATTON - sleva 12%

ethernetových extenderů, přepínačů a produktů řady Fiberplex

Produkty

Počet záznamů na stranu:

Vyberte výrobce:

Loop O9340S

Loop O9340S

Fiber optical Mux až pro 32xE1

Umožňuje přenesení až E1/T1 na jeden systém, 32 E1 a 8 Combo Gigabit Ethernet.

Loop O9310

Loop O9310

Fiber optical Mux pro 4xE1

umožňuje přenesení 4xE1 přes Single Mode (Multi Mode) optiku (SC/FC)

Loop O9330

Loop O9330

Fiber optical Mux

umožňuje přenesení nxE1 (n=4,8,12,16) přes Single Mode (případně Multi Mode) optiku (SC/FC)